Ceas Dama -  WF13B WF13B014SSW
Ceas Dama - WF13B WF13B014SSW
vandut de Fashiondays.ro
Discount -33%
80000 LEI 53475 LEI
Transport Gratuit
Cumpara / Alege marimea
Add to favorites Adauga la favorite
Istoric Pret
Descriere Ceas Dama - WF13B WF13B014SSW:
Caracteristici Tip mecanism: quartz Tip display: analog Stil: casual Functii: minut Rezistenta la apa: 3 atm Cadran Material geam: cristal mineral Culoare cadran: alb Tip citire cadran: cifre romane Carcasa Forma carcasa: rotunda Material carcasa: inox Culoare carcasa: auriu Diametru carcasa: 25 mm Curea/bratara Tip: bratara Material curea/bratara: piele naturala Culoare curea/bratara: portocaliu
Produse asemanatoare
Ceas  Aur pentru femei Guess-GW0946L1
Caracteristici Tip mecanism: quartz Tip display: analog Rezistenta la apa: 3 atm Ambalaj: produsul este livrat cu un certificat de autenticitate. Cadran Material geam: cristal mineral Culoare cadran: multicolor Carcasa Material carcasa: inox Culoare carcasa: aur Diametru carcasa: 30 mm Curea/bratara Tip: bratara Material curea/bratara: otel - inox Culoare curea/bratara: aur Latime curea/bratara: 14 mm
Ceasuri
1,01200 LEI 92000 LEI
-9%
Cumpara
Ceas dama  Quartz Rose gold - Gri
Gratuit Gratuit
Caracteristici Tip mecanism: quartz Tip display: analog Stil: casual Functii: ora - minut - secunda - afisare data Rezistenta la apa: 5 atm Cadran Material geam: cristal safir Culoare cadran: negru Tip citire cadran: linii Carcasa Forma carcasa: rotunda Material carcasa: otel Culoare carcasa: rose gold Diametru carcasa: 32 mm Curea/bratara Tip: bratara Material curea/bratara: otel Culoare curea/bratara: gri Latime curea/bratara: 13.5 mm
Ceasuri
-9%